גיטריסטים, במיוחד בשבילכם, הנה שני מוצרים חדשים ומעניינים שיצאו לשוק לאחרונה.

THE GIG

The Gig הוא מעמד עבודה מתקפל שנועד להקל על גיטריסטים בביצוע משימות תחזוקה שוטפות של גיטרות. המעמד מותאם לכל סוגי הגיטרות ומורכב משלושה חלקים אותם ניתן להרכיב בשניות. הוא עשוי מחומר פלסטי קשיח ועמיד, המצופה בגומי רך לריפוד נקודות המגע עם הכלי.

The GIG - גיטריסטים - אולפן הקלטות - אולפני הקלטות : אולפני סטורם

בין אם מדובר במשימות פשוטה כמו החלפת מיתרים וניקיון, או במשימות מורכבות יותר, המעמד מאפשר לעבוד על הכלי בצורה נוחה ובטוחה. ניתן למקם את המעמד על כל משטח ישר ויציב. בעזרת הרצועות המסופקות אתו, אפשר אפילו לקבע את המתקן לארגז של הגיטרה כדי למקם אותו בצורה יציבה.

המעמד קומפקטי מאוד וקל משקל, מה שמאפשר לנייד אותו בקלות בארגז של הגיטרה או בתיק הגב.
הנה סרטון דמו של המעמד.

לפרטים נוספים: דייב סומרפילד

Boss WL60

לטענת היצרן, גיטריסטים הם קהל היעד הטבעי של ה – Boss WL60, מערכת אלחוטית חדשה המותאמת להתקנה על פדאלבורד.

boss-wl60 - גיטריסטים - אולפן הקלטות - אולפני הקלטות : אולפני סטורם

הנה תרגום חופשי של דברי היצרן:

ה – WL60 היא מערכת אלחוטית קומפקטית, המותאמת במיוחד להתקנה על פדאלבורד.  המערכת כוללת 14 ערוצי שידור ומשלבת איכות סאונד מקסימלית עם עכבה (Latency) מינימלית וקלות התקנה.

המקלט של המערכת זהה בגודלו לפדאל רגיל של Boss וכולל תצוגה גדולה ומוארת המספקת חיווי בזמן אמת לעוצמת האות ואיכותו. בלחיצת כפתור, המערכת מבצעת סריקה אוטומטית של כל אחד מ – 14 ערוצי השידור, מה שמקל על בחירת הערוץ האופטימלי לכל מצב נתון. זה גם מקל את תהליך הגדרת המערכת במצב בו כמה מחברי ההרכב משתמשים במערכת מאותו הסוג.
המקלט כולל גם כניסת PL לכבל רגיל (במידת הצורך) ומקבל חשמל באמצעות סוללות אצבע, או באמצעות שנאי סטנדרטי. שימוש בשנאי מאפשר למקלט לספק חשמל לאפקטים נוספים, באמצעות יציאת חשמל ייעודית הכלולה בו.

המשדר של המערכת כולל חיבור מאובטח לרצועה. הוא מיועד לעבוד עם זוג סוללות אצבע, שנותנות לו זמן עבודה של עד 25 שעות. הוא מגיע עם כבל קצר לחיבור כלי הנגינה. במקרה שאתם עובדים עם יותר מכלי אחד, ניתן לרכוש את המקלט בנפרד.

למידע נוסף: Boss WL-60

כרגיל אתם מוזמנים להגיב, לאהוב ולשתף…

אם יש נושא שהייתם רוצים לקבל עליו מידע או שאלה שמעניינת אתכם, אתם מוזמנים לכתוב לי על כך. אשמח לענות כמיטב יכולתי על פניותכם.
אם תרצו להתייעץ איתי באופן אישי בנושא זה או בכל נושא אחר, אתם מוזמנים לדבר איתי.

בטלפון – 052-8699642, בפייסבוק, או במייל

רוצים לקבל את המאמר הבא ישירות למייל שלכם?

הרשמו לניוזלטר בצד השמאלי העליון של העמוד.