כגיטריסטים, אנחנו מקדישים הרבה מאוד זמן לחיפוש אחר הגיטרה שתתאים באופן מושלם לצרכים ולרצונות שלנו. למרות זאת, ברוב המקרים אנחנו נאלצים להתפשר על חלק מהרכיבים. דמיינו מצב בו הייתם יכולים לשנות לחלוטין את המפרט של גיטרה מסוימת לפי הצורך, תוך פחות מדקה.
זה בדיוק הרעיון עליו מבוססת הגיטרה החדשה של Somnium Guitars, שהוצגה לראשונה בתערוכת NAMM השנה. הכלי בנוי מרכיבים מודולריים הניתנים להחלפה מהירה, כך שניתן להרכיב גיטרה מושלמת תוך פחות מדקה.
רוצים פרטבורד רוזווד במקום מייפל? גשר קבוע במקום גשר צף? האמבקרים במקום סינגלים? או שאולי נמאס לכם מהגוף של הסטראט ותרצו להחליף אותו לגוף של אקספלורר או של טלה? אין שום בעיה. ניתן להחליף את הגוף, הפיקאפים, הגשר ואפילו את הפרטבורד, כל זאת מבלי להוריד את המיתרים.

גיטרה : אולפן הקלטות : אולפני הקלטות - אולפני סטורם

כל הרכיבים ניתנים להחלפה ידנית, ללא צורך בכלים כלשהם. המבנה הייחודי של הכלי הופך אותו לקומפקטי מאוד, מה שמאפשר לנגן להתנייד בקלות עם מגוון רכיבים, מהם ניתן להרכיב גיטרה במפרט מתאים לכל צורך.

הנה סקירת ווידאו קצרה של Music Worth Buying מהתערוכה.

לפרטים נוספים, בקרו באתר של Somnium Guitars.

אם יש נושא שהייתם רוצים לקבל עליו מידע או שאלה שמעניינת אתכם, אתם מוזמנים לכתוב לי על כך. אשמח לענות כמיטב יכולתי על פניותכם.
אם תרצו להתייעץ איתי באופן אישי בנושא זה או בכל נושא אחר, אתם מוזמנים לדבר איתי.

בטלפון – 052-8699642, בפייסבוק, או במייל

רוצים לקבל את המאמר הבא ישירות למייל שלכם?

הרשמו לניוזלטר בצד השמאלי העליון של העמוד.