הפקה מוזיקלית

הפקה מוזיקלית ייעודה אחד – להביא את החלום שלכם לכדי מימוש.
הפקה מוזיקלית היא תהליך ההופך את החזון של האמן לכדי מוצר מוגמר, המבטא נאמנה את האמירה של האמן ומוכן להפצה באופן מסחרי.
תהליך ההפקה המוזיקלית מלווה את האמן לכל אורך הדרך- משלב ה – Pre Production, המטפל בכל מה שקשור לכתיבת השיר, הלחנתו ויצירת העיבוד המוזיקלי, דרך בחירת הנגנים, תהליך ההקלטה באולפן, המיקס והמאסטרינג, עד לקבלת המוצר המוגמר.
בין אם אתם זקוקים לעזרה בליטוש הסופי של העיבוד או שכל מה שיש בידיכם הוא דף עם טקסט, אנחנו כאן כדי לעזור לכם להפיח רוח חיים ביצירה שלכם, תוך שמירה על החזון והאמירה המוזיקלית שלכם כיוצרים. אנחנו מלווים אתכם בייעוץ והכוונה יצירתית וטכנית בכל שלב, החל מבחירת החומרים, דרך העיבוד ועד לקבלת המוצר המוגמר.
הפקה מוזיקלית באולפני סטורם משמעותה עבודה עם פרפקציוניסטים, במובן הטוב של המילה. אנו הופכים כל אבן בחיפוש אחר הביצוע הטוב ביותר, ההקלטה הנקייה ביותר או המיקס המושלם, וכל דבר אחר הדרוש על מנת לוודא שהחלום שלכם ימומש בצורה הטובה ביותר.
תוכלו לקרוא עוד על הפקה מוזיקלית כאן, ועל תפקידיו של מפיק מוזיקלי כאן.

טיפים ל – Pre-Production מוצלח

Pre-Production הוא השלב המכריע בתהליך ההפקה המוזיקלית. זהו השלב בו השיר קורם עור וגידים. תהליך Pre-Production מוצלח הוא הדרך היחידה להפיק את מלוא הפוטנציאל הגלום ביצירה שלכם. לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את השלב הזה בצורה מוצלחת.

  • הקליטו את עצמכם. השתמשו בטלפון או בכל אמצעי אחר על מנת להקליט סקיצה פשוטה של השיר. אין צורך בקליק או בהקלטת מספר כלים שילוו אתכם. הרעיון הוא להקליט את השיר בצורתו הבסיסית ביותר.
  • הקדישו כמה ימים כדי להאזין לשיר ולהניח לו לשקוע. תוך כדי האזנה שאלו את עצמכם מספר שאלות. האם השיר מהיר / איטי מידי? אילו כלים אתם שומעים בדמיונכם בזמן ההאזנה? האם העיבוד שחשבתם עליו מתאים? האם המעברים עובדים? מה לגבי המהלך ההרמוני?
  • למהירות של השיר יש השפעה מכרעת על התחושה שהוא מעביר למאזין. קחו את הזמן הדרוש על מנת למצוא את הקצב שמרגיש לכם נכון ומאפשר לכם להעביר את המסר והתחושה אליהם אתם מכוונים, בצורה האופטימלית.
  • האם אתם בנויים לקבל פידבק מאנשים חיצוניים שלא מעורבים בהפקה? אם התשובה היא כן, בחרו את האנשים האלה בזהירות והקפידו לא לפנות ליותר מדי אנשים. דעות של אנשים אחרים עשויות לעזור לכם לראות את היצירה שלכם בעיניים מפוכחות, אבל יותר מדי דעות עלולות להסיח את דעתכם ולבלבל אתכם.
  • קבעו מה ה – Feel הכללי של השיר ובנו את העיבוד והתזמור סביבו. האם השיר אמור להיות רגוע? מינימליסטי? אולי הוא צריך להיות אינטנסיבי ומהיר? חשוב מאוד להבין מה התחושה שאתם רוצים לשדר, שכן העיבוד והתזמור של השיר תפקידם לשקף זאת.
  • תכננו לפרטי פרטים את כל מה שאמור להיות מעורב בהקלטה של השיר לפני שאתם נכנסים לשלב ההקלטות. זה ימנע מכם בזבוז מיותר של זמן וכסף באולפן ויאפשר לכם להתרכז בעשיה שתפיק עבורכם את התוצאות הטובות ביותר.

שרותים נוספים

מעוניינים בפגישת ייעוץ לפרויקט שלכם, חינם וללא התחייבות ? לחצו על הכפתור עכשיו על מנת לתאם מועד.
צרו קשר