מיקס

מיקס הוא תהליך המשלב אומנות ומדע כדי להקנות ליצירה המוזיקלית את הליטוש והסאונד הדרושים על מנת להפוך אותה למוצר מוגמר. המיקס הוא השלב החשוב ביותר בתהליך היצירה, שכן זה השלב בו מעוצב הסאונד הסופי של היצירה ונקבע האופי והצבע שלה כפי שהוא יוצג למאזינים.
כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה הדיגיטלית, יותר ויותר מפיקים ומוזיקאים כבר לא מוכנים להסתפק בדיוק ובנקיון המאפיין את המיקס הדיגיטלי, אלא מחפשים את האיכויות הייחודיות של המיקס האנלוגי, שלא תמיד ניתן להפיק אותן בעולם הדיגיטלי.
כדי לתת מענה לדרישות האלו, אנו מציעים ללקוחותינו מיקס היברידי, המשלב בין הגמישות והקלות של תהליך העבודה בעולם הדיגיטלי, לסאונד החם, העמוק ומלא החיוניות המזוהה כל כך עם המיקס האנלוגי. מיקס היברידי מאפשר לנו לרתום את הטוב שבשני העולמות על מנת להעניק לכל אחד ממרכיבי היצירה את הנפח והצבע והמתאימים לתפיסה האסתטית של הלקוח.
בסטורם תמצאו סביבת האזנה מושלמת המכילה את מיטב הטכנולוגיה הדיגיטלית ומערך ציוד קצה אנלוגי ברמה עולמית, שבשילוב עם הטעם האמנותי והיכולת הטכנית שלנו מבטיחים לכם מיקס ברמה הגבוהה ביותר.

טיפים למיקס מוצלח

מיקס הוא תהליך המתחיל בסיום ההקלטה וכולל בתוכו גם את העריכה הדיגיטלית. במידה והקלטתם אצלנו, אין לכם מה להכין מלבד החזון האומנותי שלכם או של המפיק לגבי איך שהמוזיקה שלכם צריכה להישמע. במידה ואתם מביאים לנו חומרים שהוקלטו במקום אחר, להלן כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון, על מנת לאפשר לנו ליצור למוזיקה שלכם מיקס ברמה הגבוהה ביותר.

  • אנא דאגו להקליט את החומר שלכם באיכות 48Khz – 24Bit במידת האפשר, ובכל מקרה, לא פחות מ – 44Khz – 24Bit.
  • חשוב מאוד שתדעו מה המהירות (BPM) בה הוקלט החומר שלכם, כדי להמנע מעיוותים ושינויים לא רצויים בגובה הצליל.
  • דאגו לאחד כל אחד מערוצי ההקלטה לקובץ אודיו נפרד, המתחיל בתחילת השיר ונמשך עד סופו באופן רציף. דאגו לתת שמות ברורים לכל אחד מהקבצים על מנת שנוכל לזהות מה מוקלט בכל אחד מהם.
  • מומלץ להקליט את הערוצים בצורה יבשה לחלוטין, ללא שום אפקטים, על מנת לאפשר לנו להפיק מהם את המיטב. יחד עם זאת, באם חלק מהערוצים הוקלטו עם אפקטים מובנים, דאגו לציין זאת בצירוף פירוט סוג האפקט, ואם ניתן, גם את ההגדרות שלו.
  • פעמים רבות אמנים מקבלים מהמפיקים שלהם פלייבק מוקלט ומגיעים אלינו על מנת להקליט את ערוצי השירה. כדי להבטיח שנוכל ליצור את המיקס הטוב ביותר ליצירה שלכם, אנא דאגו לבקש מהמפיק לייצא עבורכם את הפלייבק בערוצים נפרדים כפי שמוסבר בטיפים הקודמים.

שרותים נוספים

מעוניינים בפגישת ייעוץ לפרויקט שלכם, חינם וללא התחייבות ? לחצו על הכפתור עכשיו על מנת לתאם מועד.
צרו קשר