שרותים מקוונים

רחוקים מאיתנו? נשמח לעזור באמצעות מגוון השרותים המקוונים שלנו

שירותים מקוונים הפכו זה מכבר לחלק הכרחי מהמציאות שלנו, בכל התחומים. התפתחות הטכנולוגיה הופכת את נושא הריחוק הגיאוגרפי לפחות ופחות רלוונטי.
זה כבר לא נדיר כיום למצוא שירים שהפקתם התפרשה על פני מספר מדינות.
אולפני סטורם מציעים לכם מגוון שרותים מקוונים שיסייעו לכם לגשר על המרחק הפיזי.

הקלטת ערוצי גיטרה

יש לנו פינה חמה במיוחד בלב לאמנות הנגינה בגיטרה, בכל סגנון ומכל סוג- אקוסטית, קלאסית או חשמלית.
במידה וחסרים לכם כמה תפקידי גיטרה מלוטשים היטב על מנת להביא את הפרויקט שלכם לידי סיום, נשמח להעמיד לרשותכם את 35 שנות הניסיון של איציק, המנהל שלנו, כגיטריסט הפקות וסשנים, ולהקליט עבורכם ערוצי גיטרה בכל סגנון נדרש, כולל המלצות עיבוד אם תרצו. השילוב בין היכולות של איציק לציוד באולפן הבית שלנו מבטיח לכם תוצאות יפהפיות, בהתאמה מושלמת לטעם ולסגנון שלכם ולצורכי ההפקה.
אם יש לכם אפשרות לקפוץ לבקר אותנו, נשמח לארח אתכם לפגישת ייעוץ / עיבוד, ואם תרצו- תוכלו גם להיות נוכחים בהקלטה עצמה. אם אתם גרים רחוק ואין באפשרותכם להגיע אלינו, פשוט שלחו לנו את הפרויקט שלכם בצירוף הסבר מפורט של מה שאתם צריכים. לאחר שנעבור על מה ששלחתם, ניצור עמכם קשר ונגבש ביחד תמונה סופית של תפקידי הגיטרה הדרושים, בהתאמה מושלמת לחזון שלכם.
לחצו על הכפתור על מנת שנוכל לעזור לכם לסיים את הפרויקט שלכם.

לפרטים נוספים

ריאמפינג – Reamping

נכון שיכול היה להיות נחמד אם היה ברשותכם אוסף של מגברים קלאסיים בסלון ביתכם? אולי איזה AC30, כמה פנדרים, איזה סטאק של מארשל ואולי איזה מסה בוגי או שניים. או שאולי דווקא יש לכם מגבר שאתם אוהבים, אבל אינכם מצליחים לשחזר במהלך ההקלטה את הסאונד הנפלא שאתם שומעים בחדר.
ריאמפינג הוא אחד מהשירותים המקוונים של אולפני סטורם, הנותן לכם גישה לכמה מהמגברים הקלאסיים ביותר של כל הזמנים, כמו גם את כל הציוד והידע הדרוש על מנת לשחזר בהקלטה שלכם את הסאונד אותו אתם מחפשים.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליט את הגיטרה שלכם כשהיא מחוברת ישירות לכרטיס הקול, ללא שום עיבוד או אפקטים (רצוי דרך DI), ולשלוח לנו את ההקלטה בצירוף דוגמה לסאונד הגיטרה אותו אתם מחפשים, כקובץ אודיו או אפילו קישור לסרטון יוטיוב. אנחנו כבר נמצא את השילוב המושלם של המגברים והציוד הדרושים על מנת לשחזר בצורה מדויקת את הסאונד אותו אתם מחפשים.
שרותי הריאמפינג של סטורם לא מצריכים נוכחות פיזית שלכם באולפן שכן תחלופת הקבצים כולה מתבצעת בצורה מקוונת. לחצו על הכפתור לקבלת הנחיות לשליחת הקבצים בצורה מקוונת ולפרטים נוספים.

לפרטים נוספים

מיקס ומאסטרינג מקוון

אנחנו גאים להציע לכם את שירות המיקס והמאסטרינג המקוון היחיד שתצטרכו אי פעם על מנת לעשות את המוזיקה שתמיד רציתם.
גרים רחוק מאיתנו? קשה לכם להגיע אלינו? אין שום בעיה! פלאי הטכנולוגיה המודרנית מאפשרים לנו להעניק ליצירה שלכם את הליטוש המגיע לה ולהפוך אותה למוצר מוגמר, וזאת מבלי שתצטרכו להגיע אלינו פיזית.
במסגרת השירות, היצירה שלכם עוברת את אותו התהליך שעוברת כל יצירה אחרת שהוקלטה אצלנו או בכל מקום אחר, תוך שימוש באותן הטכניקות ואותו הציוד.
מה שמייחד אותנו ומבדיל אותנו משירותים דומים הוא למעשה מגוון האפשרויות הרחב, המאפשר לכם להצביע על התוצאה המדויקת בה אתם מעוניינים. בהתאם לתקציב העומד לרשותכם, תוכלו לבחור בין מיקס דיגיטלי לחלוטין, או מיקס היברידי, המשלב בין הגמישות והקלות של תהליך העבודה בעולם הדיגיטלי לבין הסאונד החם, העמוק ומלא החיוניות המזוהה כל כך עם המיקס האנלוגי.
לחצו על הכפתור על מנת שנוכל לעזור לכם להביא את היצירה שלכם לרמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

לפרטים נוספים

שירותים נוספים

מעוניינים בפגישת ייעוץ לפרויקט שלכם, חינם וללא התחייבות ? לחצו על הכפתור עכשיו על מנת לתאם מועד.
צרו קשר